O nas
Cześć! Mam na imię Dominika.
Jestem dość zwariowaną i zakręconą osobą. Moja przygoda z czytaniem książek trwa od 2012 roku. Sama się dziwię, że tak długo przeżyłam bez CUDU zwanego książkami. Uwielbiam jeździć rowerem, strzelać z łuku, wspinaczkę i jak na książkoholika przystało kocham czytać książki.
Najchętniej czytam fantastykę, erotyki, romanse, obyczajówki, new adult i książki młodzieżowe.
Do założenia bloga i pisania recenzji namówiły mnie moje koleżanki. I w ten oto sposób jestem właśnie tu i dzielę się z wami moimi spostrzeżeniami na temat książek w formie recenzji lub opinii.
Wiem, że moje recenzje nie są idealne i czegoś im brakuje, jednak z dnia na dzień, z książki na książkę staram się być lepszą blogerką.Od listopada 2016 r. dołączyła do mnie moja koleżanka Geradiel.


Hej nazywam się Geradiel, a moja przygoda z czytaniem trwa już prawie 19 lat :) Książki są całym moim życiem pomiędzy jazdą konną i oglądaniem anime i mangi. Należę do kółka czytelniczego, a czytam najchętniej kryminały, fantastykę i od niedawna książki z dość wyraźnymi scenami miłosnymi. Od dawna chciałam dzielić się swoimi przemyśleniami i opiniami na temat czytanych przeze mnie powieści, a ten blog jest spełnieniem moich ambicji literackich. Dołożę najwyższych starań, aby być jak najlepszą blogerką, a moje recenzje były z każdą kolejną coraz lepsze.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza