wtorek, 18 października 2016

"Połączeni. Uwolnij Mnie" - Laurelin Paige

Nowa emocjonująca seria bestsellerowej autorki Uwikłanych.?
Może pamiętacie Gwen z serii Uwikłanych ?
Jak tak to nadszedł poznać jej historię.

Gwen miała trudne dzieciństwo. W jej życiu ciągle gości strach i mroczne cienie z dawnych lat, które nie pozwalają o sobie zapomnieć.  Mimo wszystko wybiła się z dna i osiągnęła swój cel, którym  był sukces zawodowy.
Dzięki temu co osiągnęła zarządza jednym z najpopularniejszych klubów nocnych w Nowym Jorku. Nie mniej jednak jest sztywną osobą, która żyje według zasad. Tylko dzięki nim i swojej siostrze czuje się bezpieczna.
Jednak los na jej drodze życiowej postawił dwie drogi.
Pewnego razu zastępuje w klubie swoją znajomą. Wtedy w klubie poznaje bogatego i przystojnego JC.  On postanowił zburzyć mur którym odcięła się od reszty świata. Postanowił dać jej wolność i pokazać co to jest rozkosz.
Zawarli więc układ z bardzo jasnymi zasadami. Nikt o nic nie pyta, to tylko seks.
Jednak seks bez zobowiązań przeradza się w coś więcej. Połączy ich miłość, a JC będzie jedyną osobą na której będzie mogła polegać.
Czy Gwen zdoła otworzyć swoje serce na miłość innej osoby ?


Gwen jest bardzo zorganizowaną osobą z jasnymi planami. Jej życie od pewnego czasu jest stabilne i poukładane tak jak to jest tylko możliwe. Na samym początku książki zanim poznała JC sprawia wrażenie bardzo nieufnej i miłej osoby. Bez problemu można się domyślić, że coś ukrywa.
Jej świat możemy podzielić na dwie części.
                                      Przed poznaniem JC i Po poznaniu JC.
Życie Gwen zmienia się nie do poznania. Serce podpowiada jej co innego niż rozum. Jej życie jest rozdarte na dwie strony. Z jednej chce poznać JC i zawrzeć z nim układ, z drugiej natomiast boi się tego. Jej życie wtedy będzie pozbawione większości zasad i to napawa ją strachem.
Jednak podczas  znajomości Gwen  z nieznanym mężczyzną nabiera pewności siebie. Zmienia się z szarej myszki w osobę walczącą o swoje.
JC jest natomiast typowym samcem Alfa. Uwielbia dominować i rozkazywać. Podczas czytania zauważamy, że coś ukrywa . Nie chodzi tu tylko o swoje Imię czy Nazwisko. Jest to bardzo uwodzicielska postać z pewnego rodzaju cieniem,co tylko buduje jego osobowość. Fakt że jest impulsywny i działa pod wpływem chwili jest urzekające.
Bohaterowie są dobrze wykreowani i nie przynudzają.

Akcja książki jest wciągająca i nie można się od niej oderwać.
Powieść rozgrywa się w Nowym Jorku, część powieści tyczy Klubu w którym pracuje Gwen i hotelu w którym mieszka JC.
Z autorką książki spotkałam się w pierwszej części Uwikłanych. Podobają mi się jej pomysły na książki, nie przynudzają i zapewniają idealną kompozycję do jesiennych dni.

Miałam możliwość przeczytania jej dzięki Akcji Book Tour.
Dlatego też postanowiłam sama zorganizować Book Tour dla was. Pomaga mi w tym inna blogerka i wspólnymi siłami chcemy tej wspaniałej książce podarować nowe życie. Każda osoba która ją przeczyta podaruje jej jedno nowe życie.
Link: Book Tour


Połączeni. Uwolnij mnie
Tłumaczenie: Agnieszka Brodzik
Cykl: Połączeni
(tom 1)
Wydawnictwo: Kobiece
Liczba stron: 400
Moja ocena: 8/10
3 komentarze:

 1. Słyszałam już o niej, wydaje się fajna, wiec przeczytam w wolnej chwili.
  Ps obserwuje i zapraszam do mnie! :)
  http://recenzjebrunetki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie, że Ci się podobała ;)
  Zapraszam na konkurs ;) https://justboooks.blogspot.com/2016/10/ii-konkurs-wygraj-robiona-na-szydeku.html

  OdpowiedzUsuń