czwartek, 21 września 2017

Zapowiedzi Wydawnicze na Jesień 2017: Uroboros i YA!Witam moich książkoholików!
Dzisiaj chcę wam przedstawić zapowiedzi wydawnicze do YA i Uroboros na najbliższe miesiące.

Pierwszą z zapowiedzi jest książka, której najbardziej nie mgę się doczekać:

"Dwór skrzydeł i zguby" Sarah. J. Maas, wyd. Uroboros
Premiera 25 października

Długo oczekiwana trzecia część bestsellerowego cyklu Sarah J. Maas!
Feyra powraca do Dworu Wiosny, zdeterminowana by zdobyć informacje o działaniach Tamlina oraz potężnego, złowrogiego króla Hybernii, który grozi, że rozgromi cały Prythian. Jednak by to osiągnąć, musi najpierw rozegrać śmiercionośną, przewrotną grę… Jeden poślizg może zniszczyć nie tylko Feyrę, ale też cały jej świat.
W obliczu wojny, która ogarnia wszystkich, Feyra znów musi decydować, komu może ufać i szukać sojuszników w najmniej oczekiwanych miejscach. Niebawem dwie armie zetrą się w krwawej, nierównej walce o władzę.
Książka już jest w przedsprzedaży!
Zamówisz TutajNastępna z książek bardzo mnie zaciekawiła i zachęciła do siebie. Tą książką jest:"Listy do utraconej" Brigit Kemmerer, wyd. YA!
Premiera 27 września

Przypadek czy przeznaczenie? Ten list mógł przecież znaleźć każdy…
Declan Murphy to „typ spod ciemnej gwiazdy”. W szkole boją się go nawet nauczyciele. Zbuntowany siedemnastolatek odbywa na cmentarzu obowiązkową pracę na cele społeczne. Pewnego dnia na jednym z grobów znajduje list. Zaintrygowany czyta go i postanawia odpowiedzieć. Gdy Juliet Young odkrywa, że ktoś naruszył jej prywatność i przeczytał list do zmarłej przed niecałym rokiem matki, jest zdruzgotana. Matka Juliet pracowała jako fotoreporterka w różnych miejscach na świecie, dlatego często porozumiewała się z córką poprzez listy. Pokonując złość, odpisuje na wiadomość nieznajomego. Z czasem między Juliet i Declan rodzi się miedzy nimi nić porozumienia.
Książka już jest w sprzedaży:
Kupisz Tutaj

Trzecią i ostatnią zapowiedzią jest powieść, która zapowiada się bardzo ciekawie, lecz nie do końca jestem jej pewna. Jednak w jej opisie jest „to coś” co zachęca do sięgnięcia po nią:

"Wszystko razem" Ann Brashares, wyd. YA!
Premiera 8 listopada
(Okładka w przygotowaniu)
Kolejna powieść bestsellerowej autorki serii "Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów".
Sasha i Ray spędzają każde lato w starym domu na Long Island. Od dziecka wiele ich łączyło. Czytali te same książki, wędrowali tymi samymi piaszczystymi ścieżkami, jedli brzoskwinie z tego samego straganu, śmieli się przy tym samym stole w jadalni. Spali nawet w tym samym łóżku. Sasha i Ray nigdy się nie poznali. Tata Sashy był kiedyś mężem mamy Raya, wspólnie mieli trzy córki: perfekcjonistkę Emmę, piękną Mattie oraz ulubienicę Quinn. Małżeństwo jednak rozpadło się na dwie rodziny, z których każda pragnie zatrzymać stary dom dla siebie. Bez względu na to jak słodko-gorzkie wspomnienia się z nim wiążą. Tego lata jednak losy Sashy, Raya i ich rodzeństwa splotą się w sposób, którego nie przewidziało żadne z nich…Dziękuję wam za poświęcony czas na przeczytanie tej zapowiedzi.
Dajcie znać w komentarzu na jaką książkę najbardziej czekacie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz