wtorek, 6 grudnia 2016

"Dwadzieścia siedem snów" - ZAPISY BOOK TOUR

Opis Książki
Do zapomnianej przez świat wsi przyjeżdża młoda pisarka, która planuje rozpocząć pracę nad swoją najnowszą powieścią. Wynajmuje pokój u tajemniczej kobiety, zwanej przez miejscowych Szarą. Już pierwsze chwile pobytu u gospodyni pokazują dobitnie, że zarówno dom, jak i cała wieś kryją w sobie wiele sekretów.

Równolegle do fabuły prowadzonej na jawie czytelnik zostaje wprowadzony w świat niezwykle realistycznych snów pisarki. Pojawiają się w nich niby ci sami bohaterowie, których spotyka w świecie rzeczywistym, a jednak zupełnie odmienni od postaci rzeczywistych. Sny prowadzą pisarkę dalej niż jej dociekania na jawie. Podążając ich tropem, główna bohaterka zaczyna odkrywać zarówno tajemnice pobliskiego wzgórza, jak i sekrety skrywane przez mieszkańców całej wsi.

Pisarka pochłonięta swoimi dociekaniami nie zauważa nawet, że jej najnowsza powieść zaczyna pisać się sama. Każdy kolejny sen przynosi nowy rozdział, a zagadki rozwiązują się zarówno podczas jawy, jak i w czasie snu.

Ostatecznie główna bohaterka będzie musiała odpowiedzieć na pytania: Co wydarzyło się naprawdę, a co jej się tylko śniło? Kto jest bohaterem powstającej powieści? Czy przypadkiem nie jest tak, że pisarka to tylko postać z własnej książki?


Zasady udziału w Book Tour:


1. Zapisy do Book Tour trwają od dzisiaj 06.12.2016 do 19.12.2016 roku.

2. Zgłaszacie się w komentarzach pod tym postem i wysyłacie na adres e-mail: dominikastarzyk97@gmail.com dane do wysyłki książki.

3. W ciągu maksymalnie 12 dni od otrzymania książki, proszę opublikować recenzję lub opinię na blogu lub na Lubimy Czytać z uwzględnieniem frazy "BookTour" i umieszczeniem Linku do akcji Book Tour.
 

4. Po przeczytaniu książki proszę o kontakt ze mną, aby otrzymać adres kolejnej osoby. ( Kontakt na e-mail: dominikastarzyk97@gmail.com)

* W książce możecie zaznaczać swoje ulubione cytaty, zapisywać swoje przemyślenia w wolnych miejscach. Miło by było gdybyście, coś po sobie zostawili.

9 komentarzy:

 1. Też się zapisuję, choć to pierwsza tego typu akcja w moim przypadku,a le tym bardziej chętnie wezmę udział;)

  OdpowiedzUsuń
 2. zgłaszam się <3
  yakie-fayne.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej :) Daję znak, iż książka dotarła dzisiaj do mnie :)

  OdpowiedzUsuń