środa, 16 listopada 2016

PROMOCJE ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNE 2016/2017

"Witam Cię bardzo serdecznie i bardzo proszę o udostępnienie tego posta.
Przygotowałam dwie bardzo atrakcyjne PROMOCJE ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNE 2016/2017 dla każdego, kto zakupi książkę „Życie i zdrowie masz tylko jedno”.
Taka okazja już się nie powtórzy!!!
Minęło już 8 miesięcy odkąd wydałam książkę „Życie i zdrowie masz tylko jedno”, która pomogła dziesiątkom osób zmienić swoje życie na lepsze.
Nie raz byłam świadkiem tego, że mały krok do przodu może naprawdę zmienić wiele w życiu. Książka „Życie i zdrowie masz tylko jedno” to 34 rozdziały pełne siły głębokich refleksji, czym jest dobre życie, wartościowych cytatów, kopalnia mądrości życiowych, porad psychologiczno-medyczno-duchowych.
Książka ta stała się bliska wszystkich osobom: szukającym mądrych inspiracji w swoim życiu; znajdującym się w trudnych momentach swojego życia; chcącym się podnieść z dołka psychicznego i pójść dalej w kierunku innego życia bez powielania tego, co stare i mocno obciążające; pragnącym, aby treści, które się czyta prowokowały do przemyśleń na temat jakości własnego życia; tzw. wrażliwym obserwatorom świata.
Pokazuje ona, jak ważna jest zależność pomiędzy dbałością o siebie, wypracowaniem zdrowych nawyków, kreatywnym podejściem do życia a dobrym życiem, zdrowiem, poczuciem zadowolenia i chęcią życia.
Zbliża się okres kupowania prezentów na Mikołajki czy pod choinkę. Ale też prezentu dla siebie. Czemu nie? Też na niego zasługujesz.
Najczęściej jest tak, że bliskie nam osoby mają już prawie wszystko, co im potrzeba. Napisałam prawie, bo jako psycholog, terapeuta i nauczyciel akademicki często słyszę, że osobom, z którymi mam kontakt, najbardziej brakuje tego, co nazwałam pakietem nadziei życiowej w najtrudniejszych chwilach w życiu, aby nie zwątpić w sens istnienia, tak łatwo nie popaść w depresję czy choroby natury fizycznej lub psychicznej, nie stracić wiary w dobro tkwiące w człowieku, pozbierać się po przejściach związanych z chorobą, uzależnieniami, nałogiem, przemocą, rozwodem, zdradą, problemami z dziećmi i zacząć w Nowym Roku nowe, inne, być może lepsze życie, jak również prostych wskazówek, jak dobrze i mądrze żyć, aby nie żałować minionych chwil.
Brak czasu na to, co ważne i znaczące w życiu, nie rozwiąże problemów i nigdy nie wypromuje nowej i zarazem lepszej jakości życia.
A naprawdę „na końcu liczą się następujące sprawy: Jak śmiało żyłeś? Jak dobrze kochałeś? W jakim stopniu nauczyłeś się być wolnym?” (Thiele).
Każdy, niezależnie od wieku, płci, wykształcenia, zawodu, znajdzie w książce to, co wartościowe dla niego i przydatne w życiu. Nie warto czekać ze zmianami w życiu, bo im bardziej zaniedbuje się dany obszar życia, tym więcej pracy należy później włożyć, aby wyjść na prostą, wydostać się z dołka, depresji, uwolnić się od przemocy, toksycznych ludzi, traumatycznych wspomnień, ciężaru przeszłości, nałogów, uzależnień, chorób i dużego napięcia w ciele, uwierzyć w siebie i w sensowne życie, poukładać życie, aby była w nim względna harmonia, odbudować relacje małżeńskie czy partnerskie lub na nowo je zbudować, odzyskać więź z dziećmi lub na nowo ją zbudować, wyjść z pracoholizmu, itp.
Przygotowałam dwie ciekawe propozycje dla każdego, kto zakupi książki.
DWIE PROMOCJE ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNE 2016/2017 !!!
PROMOCJA PIERWSZA. Możesz skorzystać z wyjątkowej okazji zakupu książki „Życie i zdrowie masz tylko jedno” w promocji 1+2 gratis. Płacisz tylko 49,90 zł wraz z kosztami przesyłki za jedną książkę „Życie i zdrowie masz tylko jedno”, a dwie książki z mojej bogatej, domowej biblioteczki dostaniesz gratis. To jest prezent ode mnie dla Ciebie. Masz możliwość wyboru dwóch spośród wielu książek, które służyły mi przez lata swoją wiedzą. Są to głównie wartościowe poradniki, ale nie tylko. Listę ciekawych i przydatnych książek znajdziesz tutaj: http://www.psychologwarszawa.biz.pl/?ksiazki-gratis,38
PROMOCJA DRUGA. Do każdego zakupu 3 książek: dwóch pt. „Życie i zdrowie masz tylko jedno” i jednej pt. „Studium sztuki lepszego życia” o wartości 115,80 zł dołączam GRATIS jedną sesję - poradę lub konsultację psychologiczną lub psychocoaching przez skype - trwającą 60 minut o wartości 80 zł. To jest prezent ode mnie dla Ciebie. Przez 60 minut mogę porozmawiać z jedną, dwoma lub trzema osobami. Tematyka dowolna. Sesja przez skype do wykorzystania w miesiącach: grudzień oraz styczeń, luty 2017. Do ustalenia ze mną w miarę wolnych terminów. Informację o mnie znajdziesz na stronie: http://www.psychologwarszawa.biz.pl/…
Już niedługo będzie dostępna wersja angielska książki „Życie i zdrowie masz tylko jedno” pt. „You have only one life and one health”. Ilość pierwszego nakładu to 100 sztuk. Stąd można już przesyłać zamówienia na książkę w języku angielskim na adres v.wroblewska@kreacjazycia.pl podając swoje imię i nazwisko oraz maila.
Więcej informacji o SZCZEGÓŁACH PROMOCJI i książce, mnóstwo opinii czytelników i blogerów, dziesiątki wpisów z forów internetowych, spis treści, wybrane fragmenty książki oraz formularz zamówienia znajdziesz na stronie: http://www.psychologwarszawa.biz.pl/
„Mówi się, że czas wszystko zmienia, ale w rzeczywistości trzeba to
zrobić samemu” (A. Warhol). Takie jest po prostu życie.
 Dziękuję Ci bardzo za poświęcony czas i życzę Ci wszystkiego dobrego teraz i w Nowym Roku
Pozdrawiam Cię serdecznie
Violetta Wróblewska"Brak komentarzy:

Prześlij komentarz