środa, 2 listopada 2016

"Sny Morfeusza"- K.N. Haner

W końcu stałam się posiadaczką rozpalającej zmysły książki "Sny Morfeusza".
Nie ma to jak Biedronka :) i posiadanie wielkiego farta w byciu pierwszym.

" Sny Morfeusza"jest to powieść erotyczna polskiej autorki K.N. Haner.
Książka jest napisana bardzo ciekawie i na pewno znajdzie uznanie wśród zwolenników literatury erotycznej. Bardzo cieszy mnie fakt, że książka pisana jest od rzeczy. Nie ma niepotrzebnych przedłużeń i  akcja książki toczy się od samego początku.

"Nie wiem, co w nim takiego jest, ale jestem pewna, że się w nim zakochuję. Z sekundy na sekundę coraz bardziej. I kompletnie nie potrafię tego wyjaśnić. To jest sprzeczne ze wszystkim, co do tej pory myślałam o miłości. Jako można kochać kogoś tak wyniosłego, władczego i zadufanego w sobie? Tak agresywnego i nieobliczalnego. Dlaczego zakochujemy się w osobach kompletnie dla nas nieodpowiednich?"

Główną bohaterką powieści jest Cassandra,  przeprowadza się do  Miami, żeby zacząć swoje samodzielne życie.  Zaczyna szukać pracy jako projektantka wnętrz. Niestety rozmowa kwalifikacyjna nie przebiega po jej myśli.  Pomimo jej starań i zaangażowania nie dostaje pracy, za to zostaje w podły sposób upokorzona przez swojego niedoszłego szefa.
Dziewczyna postanowiła wyjść ze znajomymi. Jedak wypad z nimi przeradza się w piekło. Po wielkiej awanturze w jednej z restauracji Cassandra wychodzi i napotyka na swojej drodze pewnego chłopaka o imieniu Tommy. Postanawia z nim pójść do jednego z klubów nocnych, a tam zostaje zauważona przez tajemniczą postać w masce... Morfeusza. Od tej pory życie Cassandry zmienia się nie do poznania.

Wrażenia po przeczytaniu jeszcze ze mnie nie opadły do końca. Bardzo się cieszę, że przeczytałam tą książkę i nie rozumiem tych negatywnych opinii. Jak dla mnie książka jest bardzo ciekawa i wcale nie zanudza podczas czytania. Jak wspomniałam wcześniej książka od razu przechodzi do akcji.
Fakt Cassandra jako dwudziestopięcioletnia bohaterka potrafi zachować się jak dziecko. Jednak wszystko nadrabia Adam Morfeusz McKey . Nadaje on całej książce idealny charakter i kształtuje ją.
Z całej tej książki najbardziej przypadł mi do gustu Tommy. Wprowadził on do książki wiele sprzecznych emocji. Z jednej strony wnosi  wiele pozytywnych emocji i zarazem wiele smutku.

W książce znajdzie się wiele pikantnych scen. Gwarantowany emocjonalny rozpad już od pierwszych stron. K.N Haner i jej powieści to istne tornado niosące totalne spustoszenie w każdym miejscu i o każdej porze. Nie ważne że jest się w pracy czy ma się wolne. wystarczy sam fakt posiadania blisko jej twórczości. Od książki trudno odejść i nadaje się idealnie na jesienne wieczory. Oceniam ta książkę na 8,5/10

Sny Morfeusza


Cykl: Mafijna miłość
(tom 1)3 komentarze:

 1. Dziękuję bardzo! Cieszę się, że się podobało! <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Moje must have :D zazdroszczę, że już ją masz :P
  http://justboooks.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Swietna recenzja! Muszę mieć tą książkę.

  OdpowiedzUsuń